prefix_imageMerkezi Isıtma

EKY/S PRİZMATİK BİYOKÜTLE KAZANI (MANUEL YÜKLEME) (ODUN & ODUN YONGASI)

ModelEKY/S Prizmatik 125 – 500
Yakıt TürüKatı Yakıt (Odun Yongası)
Çalışma Basıncı (Bar)3 Bar
Kapasite (kW)145 – 581 kW

Katı Yakıtlı

Dört Geçişli

Otomatik Yüklemeli

3 Bar

Yakıt İkazı

prefix_imageÜrün Özellikleri

EKY/S PRİZMATİK BİYOKÜTLE KAZANI (MANUEL YÜKLEME) (ODUN & ODUN YONGASI)

  • TERMODİNAMİK EKY/S PRIZMATIK serisi Katı Yakıtlı Otomatik Yüklemeli Kat Kaloriferleri 3 Bar, Prizmatik ve Dört Geçişli olarak üretilmektedir.
  • Otomatik yakıt yükleme sisteminde yakıt yüklemesi alttan helezon vasıtası ile sağlanır. Yanma ocak üzerinde gerçekleştiği için daha verimli ve dumansız bir yanma sağlanmış olur. Ayrıca kullanıcı hatasından kaynaklı yetersiz ya da fazla yakıt yüklemesi olmayacağından yakıt tüketimi azalır. 
  • Linyit ve taş kömürü yakıtlarını verimli ve çevreci olarak yakabilecek bu kazan serimiz 125.000 Kcal/h (145 Kw) ile 500.000 Kcal/h (581 Kw) kapasite aralığında 10 ayrı tipte üretilmektedir.
  • TS-300/5 standartlarında üretilen kazanlarımız 97/23/AT Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği EK III Modül H Tam Kalite Güvencesine göre belgelendirilmiştir.
  • Kazanlarımız ile standart olarak verilen Elektronik Kontrol Paneli ile tesisat suyu sıcaklığını istediğiniz dereceye ayarlayarak hava üfleme fanini kontrol ederken, sıcaklık kontrolünü ekrandan takip edebilirsiniz. Kazan içeresinde yakıt bitmesi durumunda (+28°C) fanı otomatik olarak kapatır. Sirkülasyon Pompasını, tesisat suyu sıcaklığına göre kumanda ederek gereksiz elektrik tüketimini engeller (Pompa devreye girme (+30°C), pompa devreden çıkma (+32°C)). Dış ortam sıcaklığının düşmesi durumunda (+5°C) de pompayı çalıştırarak donmasını engeller. Emniyet termostatı ile aşırı ısınmalara (+90°C) karşı kazanı korur.
30 Yıllık
Tecrübe
Kullanım Kılavuzu - Türkçe
Sertifika
Whatsapp Destek Hattı
Kullanım Kılavuzu - İngilizce
Bilgi Föyü
Enerji Etiketi

Özel Destek

Soru ve görüşleriniz için
7/24 destek ekibi

Uzman Ekip

Uyum içinde çalışan ve birbirini tamamlayan uzman ekip

Doğal

Karbon ayak izimiz küçük, Yeşil Çevreye desteğimiz büyük.

Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Type what you are searching for:

Need Any Help? +012 (345) 67811111
Translate »