prefix_imageBireysel Isıtma

TBK BİYOKÜTLE KAZANI (MANUEL YÜKLEME) (ODUN VE ODUN YONGASI)

ModelTBK 25-100
Yakıt TürüOdun – Pelet
Çalışma Basıncı (Bar)3 Bar
Kapasite (kW)29-116 kW

Katı Yakıtlı
Dört Geçişli
Yakıt İkazı
El ile Yüklemeli
Elektronik Kontrol

prefix_imageÜrün Özellikleri

TBK BİYOKÜTLE KAZANI (MANUEL YÜKLEME) (ODUN VE ODUN YONGASI)

  • TERMODİNAMİK EKY serisi katı yakıtlı, manuel yüklemeli kat kaloriferleri 3 bar, prizmatik ve dört geçişli olarak üretilmektedir.
  • Dört geçişli tasarım ile elde edilen ısı tüm yüzeylere transfer edilerek maximum verim elde edilmiştir. Fan kontrollü yanma sistemi ile yakıtın hava ile teması sağlanır. Bu sayede yanmamış kömür oranı çok düşük olduğundan ideal yanma gerçekleşir.
  • Yanma haznesinde kullanılan hareketli ızgaralar sayesinde biriken küllerin rahatlıkla kül haznesine dökülmesi kazan temizliğini kolaylaştırır.
  • Linyit ve taş kömürü yakıtlarını verimli ve çevreci olarak yakabilecek şekilde dizayn edilen kazanlar, 17.000 Kcal/h (20 Kw) ile 100.000 Kcal/h (116 Kw) olarak 6 çeşit üretilmektedir.
  • TS-303/5 standartlarında üretilen bu kazanlar, 97/23/AT Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği EK III Modül H Tam Kalite Güvencesine göre belgelendirilmiştir.
  • Kazan üzerinde bulunan dijital kontrol paneli ile tüm ayarlar hassas olarak yapılabilmektedir.
  • Kazanlarımız ile standart olarak verilen elektronik kontrol paneli ile tesisat suyu sıcaklığını istediğiniz dereceye ayarlayarak hava üfleme fanını kontrol ederken sıcaklık kontrolünü ekrandan takip edebilirsiniz. Kazan içerisinde yakıt bitmesi durumunda (+28°C) fanı otomatik olarak kapatır. Sirkülasyon pompasını, tesisat suyu sıcaklığına göre kumanda ederek gereksiz elektrik tüketimini engeller. (Pompa devreye girme (+30°C), pompa devreden çıkma (+32°)). Dış ortam sıcaklığının düşmesi durumunda (+5°C) de pompayı çalıştırarak donmasını engeller. Emniyet termostatı ile aşırı ısınmalara (+90°C) karşı kazanı korur.
30 Yıllık
Tecrübe
Kullanım Kılavuzu - Türkçe
Sertifika
Whatsapp Destek Hattı
Kullanım Kılavuzu - İngilizce
Bilgi Föyü
Enerji Etiketi

Özel Destek

Soru ve görüşleriniz için
7/24 destek ekibi

Uzman Ekip

Uyum içinde çalışan ve birbirini tamamlayan uzman ekip

Doğal

Karbon ayak izimiz küçük, Yeşil Çevreye desteğimiz büyük.

Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Type what you are searching for:

Need Any Help? +012 (345) 67811111
Translate »